Делегація України обговорить виробництво зброї із 350 промисловцями та чиновниками США

Глава Офісу президента Андрій Єрмак, міністр оборони Рустем Умєров і міністр стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін готуються до зустрічі у Вашингтоні із 350 американськими промисловцями та високопосадовцями. Мають намір обговорити з ними виробництво зброї для України. Про це стало відомо виданню Politico.

Протягом двох днів українська делегація на чолі з Єрмаком проведе переговори з представниками з Білого дому, Пентагону, торговельного і державного департаментів. Також матимуть розмови з ключовими членами НАТО і керівниками найбільших оборонних фірм.

На закритих зустрічах будуть присутні представники промисловості та уряду США, України та Європи, а також чиновники з 50 країн.

Запуск виробництва зброї – головна умова для відмови від допомоги закордонних партнерів. Переговори в США матимуть серйозні наслідки для здатності України виробляти зброю в найближчі роки, вважають оглядачі Politico.

Нагадаємо, у США провели соціальне опитування стосовно військової допомоги таким країнам, як Тайвань, Ізраїль та Україна. Дослідження організував Президентський фонд та інститут Рональда Рейгана. Опитування виявило, що американське суспільство підтримує озброєння союзників США, включно з Україною. Це має стати сигналом для американського конгресу, який затягує схвалення допомоги для українських Сил оборони.

Спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон заявив, що рішення про додаткове фінансування для Ізраїлю та України буде ухвалене до Різдва. Заходи щодо фінансування України, на думку спікера, мають включають зміни в прикордонну політику США.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.