Чи підтримують американці озброєння України? У США провели опитування

У США провели соціальне опитування стосовно військової допомоги таким країнам, як Тайвань, Ізраїль та Україна. Дослідження організував Президентський фонд та інститут Рональда Рейгана.

Як зазначає американське видання Defense News, опитування виявило, що американське суспільство підтримує озброєння союзників США, включно з Україною. Це має стати сигналом для американського конгресу, який затягує схвалення допомоги для українських Сил оборони.

Фахівці опитали приблизно 2,5 тисячі дорослих американців з 27 жовтня по 5 листопада. Майже 60% респондентів підтримали військову допомогу Україні. Але підтримка озброєння України зростає ще більше – до 67% – коли респондентів питають у контексті доктрини Рейгана, яка обіцяє підтримувати союзників США у протистоянні з агресорами.

«Попри певний наратив у ЗМІ або те, що ви могли б очікувати, спостерігаючи за дебатами про допомогу Україні в Конгресі США, підтримка України не зменшується. Насправді є стійка і сильна послідовна підтримка України», — сказала Рейчел Хофф, політичний директор Інституту Рейгана.

Вона також додала, що більшість республіканців та демократів підтримують продовження військової допомоги США Україні.

Нагадаємо, раніше президент США Джо Байден заявив, що не дасть кошти Ізраїлю, якщо в пакет допомоги не включать Україну.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.