ДБР завершило розслідування щодо фіктивної служби київських депутатів

Працівники ДБР завершили розслідування “фіктивної” служби трьох київських депутатів міськради за допомоги керівника апарату КМВА та командира військової частини.

Слідчі з’ясували, що солдати однієї з військових частин, троє з яких були депутатами КМДА. Ще один – помічник депутата Київради, впродовж року не з’являлись на військову службу. Попри це вони отримували грошове забезпечення.

“Керівник апарату Київської міської військової адміністрації сприяв оформленню липового «відрядження» трьом депутатам та одному з їх помічників до КМВА. В оборудці був залучений і командир однієї з військових частин тероборони, де чоловіки мали проходити службу за мобілізацією”, – йдеться у повідомленні.

Троє київських депутатів та помічник депутата обвинувачуються в ухиленні від несення обов’язків військової служби, що вчинене групою осіб за попередньою змовою. А керівник апарату Київської міської військової адміністрації звинувачується у сприянні в ухиленні. Усі вони можуть отримати до 10 років позбавлення волі.

Командира військової частини, який обвинувачується у перевищенні службових повноважень, зважаючи на санкції статті під час дії воєнного стану можуть позбавити волі на 12 років.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.