Посадовець КМВА допомагав депутатам міськради уникати реальної військової служби (Відео)

Працівники ДБР викрили керівника апарату Київської міської військової адміністрації. Посадовець КМВА допомагав столичним депутатам в ухиленні від несення військової служби. Він незаконно «направляв» депутатів з військової частини нібито у відрядження до військової адміністрації Києва.

“Посадовець КМВА сприяв оформленню липового «відрядження» трьом міським депутатам та одному з їхніх помічників. Незаконному перебуванню у КМВА сприяв командир однієї з військових частин тероборони, де чоловіки мали проходити службу за мобілізацією. Фігуранти впродовж майже року не з’являлись на військову службу, проте отримували грошове забезпечення із частини”, – йдеться у повідомленні ДБР.

У серпні цього року усім чотирьом повідомили про підозру в ухиленні від несення обов’язків військової служби, що вчинене групою осіб за попередньою змовою (ч. 4 ст. 409, ч. 2 ст. 28 КК України).

Підозру за цими ж статтями отримав і посадовець КМВА, який сприяв оформленню незаконного відрядження.

Головний фігурант справи, як і інші учасники схеми, може отримати до 10 років за ґратами.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, як ДБР затримали працівників Вінницького ТЦК, які допомагали “ухилянтам” виїхати з України.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.