Успіхи РФ біля Авдіївки не виправдані великими втратами (Відео)

Британська розвідка оцінила спроби російської окупаційної армії оточити Авдіївку. Найближчим часом успіхи РФ біля Авдіївки малоймовірні, прогнозують фахівці Міноборони Британії.

Аналітики зауважили, що протягом останнього тижня ні російські, ні українські війська не зайняли значних позицій на лінії фронту.


Попри прогрес окупантів у захопленні Мар’їнки, росія не змогла ним скористатися, щоб просунутися на захід до Курахового, або на південь до Новомихайлівки.

Ймовірно, основні зусилля загарбники спрямують на оточення Авдіївки. Наразі успіхи РФ біля Авдіївки є обмеженими, попри значну ціну як у матеріальному, так і в людському плані.


Селище Степове залишається під контролем сил України, що забезпечує доступ до маршруту постачання до Авдіївки. Оглядачі вважають, що зусилля росії з ізоляції принаймні протягом наступного тижня є малоймовірними.

“Водночас українські морські піхотинці продовжують утримувати плацдарм у Кринках на східному березі Дніпра, попри спроби росії витіснити їх. Найімовірніше, вони продовжуватимуть боротися за цю територію” – йдеться у повідомленні.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про воїнів ЦСО “А” СБУ, які за допомогою FPV-дрона знищили російський танк поблизу Авдіївки, влучивши у відсік з боєкомплектом.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.