ЗСУ ефектно знищили мінометну позицію та живу силу ворога

ЗСУ ефектно знищили мінометну позицію та живу силу ворога

Напередодні Сили оборони України на Півдні ефектно знищили російських загарбників під час зведення ними фортифікацій. Зокрема, під час розвідувальних дій на Південному напрямку оператори 73-го морського центру ССО виявили особовий склад противника, що зводив нові фортифікаційні споруди та пункт управління.
Оператори передали координати розташування ворога ракетно-артилерійському підрозділу Сил оборони та скоригували вогонь HIMARS.
За допомогою FPV-дронів вдалося точно визначити координати мінометної позиції та живої сили противника, що дозволило воїнам 8 полку Сил спеціальних операцій ЗСУ знищити їх за допомогою ударної авіації. У результаті цілковито було зруйновано позицію противника та нанесено втрати його особовому складу.
Таким чином, за допомогою розвідувальних дій та ефективного використання сучасних технологій, ЗСУ продовжують наносити удари по ворожих цілях та знищувати його живу силу на всіх напрямках. Українські військові продовжують вести активну оборону та втручатися у дії противника, не дозволяючи йому займати нові позиції та посилювати свої сили на території України.