Адміністрація Байдена активізує зусилля в Конгресі США щодо допомоги Україні – Reuters

Адміністрація президента США Джо Байдена активізує зусилля в Конгресі щодо допомоги Україні. Про це повідомило Reuters.

Конгресмен-демократ Кріс Мерфі повідомив, що Білий дім посилить свою взаємодію з американськими законодавцями, намагаючись укласти двопартійну угоду.

Домовленості мають забезпечити надання військової допомоги Україні та Ізраїлю з одночасним посиленням безпеки кордонів США.

Група сенаторів від обох партій, які намагаються знайти компроміс, досягла незначного прогресу менш ніж за тиждень до того, як Конгрес США піде на різдвяні канікули.

“Білий дім збирається бути більш активним цього тижня, – заявив сенатор Кріс Мерфі. – Важливо знати, чи підпише Джо Байден якусь перспективну угоду”.

За словами Мерфі, нинішні вимоги республіканців щодо безпеки кордонів є необґрунтованими. Республіканська партія “грає в ігри з безпекою світу”, пов’язуючи військову допомогу із заходами безпеки кордонів США.

На гадаємо, вчора Державний департамент США схвалив терміновий продаж Ізраїлю 13 981 фугасних 120-мм танкових снарядів на суму $106,5 млн. Державний секретар США Ентоні Блінкен заявив, що “існує надзвичайна ситуація, яка вимагає негайного продажу уряду Ізраїлю” зброї. Цим він відмовився від звичайної вимоги перегляду Конгресом.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що сенатори-республіканці заблокували запит Білого дому про надання екстреної допомоги в розмірі $106 млрд насамперед для України та Ізраїлю, оскільки консерватори відмовилися від виключення імміграційних реформ, яких вони вимагали.

Пакет включатиме приблизно $60 млрд для допомоги Україні у війні з Росією та $10 млрд для Ізраїлю в його конфлікті з ХАМАС, а також допомогу для Тайваню.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.