Виробники зброї повідомляють про дефіцит пороху в світі – Newsweek

Компанія Vista Outdoor, яка керує більшістю виробників вогнепальної зброї, заявила про підвищення цін на боєприпаси. Це пов’язано зі зростанням попиту на порох через війну в Україні та Близькому Сході.

Про це дізналося видання Newsweek.

Vista Outdoor базується в Міннесоті в США. Вона розіслала клієнтам повідомлення про підвищення цін на боєприпаси та порох з 1 січня.

“Через світові події наші постачальники повідомили нас про безпрецедентний попит на порох, очікуваний глобальний дефіцит та підвищення цін, — написав у листі віце-президент із продажу Бретт Нельсон. – Ми повинні підвищити вартість нашої продукції, щоб компенсувати витрати”.

Це підвищення стосуватиметься компаній Remington, Alliant Powder, CCI, Federal, SEVI-Shot і Speer. Ціни зростуть на до 10%.

Раніше Vista Outdoor пообіцяла підтримати Україну і надати 1 млн патронів у березні наступного року.

Нагадаємо, нещодавно вибух і велика пожежа сталися на заводі, де виробляють порох, у місті Котовськ Тамбовської області рф. Перед тим, мешканці міста чули проліт безпілотників.

Вчора “Військовий кур’єр” писав, що артилеристи російської окупаційної армії не задоволені якістю північнокорейських боєприпасів. Зокрема, йдеться про заряди до 152-мм снарядів. Негативний огляд цих боєприпасів зробили на профільному Telegram-каналі так звані російські воєнкори. Російські артилеристи, які вирішили порівняти кілька снарядів засвідчив розліт по дальності.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.