У США законопроєкт про допомогу Україні не допустили до подальшого голосування

Сенат Сполучених Штатів Америки заблокував винесення на голосування законопроєкт щодо додаткового фінансування військової допомоги Україні. Він не набрав достатньої кількості голосів для просування. Це пов’язано з тим, що республіканці наполягають на посиленні заходів щодо контролю за кордоном між США та Мексикою, повідомляє AP.

Для проведення голосування за цей законопроєкт було необхідно набрати 60 голосів від сенаторів (Всього в Сенаті їх 100). Проте думки розділилися майже порівну. До відхиленого пакету допомоги входить підтримка України, Ізраїлю, Тайваню, а також фінансування прикордонної служби на кордоні США та Мексики.

Раніше президент Джо Байден звернувся до Конгресу із закликом схвалити запропонований Білим домом пакет фінансування на $111 млрд, що включає кошти на допомогу Україні та Ізраїлю.

Провал голосування наразі не варто вважати остаточним провалом у подальшій підтримці України.  Стогони наголосили на своїх позиціях, тепер вони мають кілька тижнів для переговорів щодо досягнення компромісу до Різдва.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.