Австралія почала заміну старих вертольотів американськими Black Hawk (Фото)

Збройні сили Австралії отримали три нові вертольоти UH-60M Black Hawk. Це перші із 40 машин, які будуть поставлені за умовами контракту з американським виробником.

До Сіднея вертольоти доставили на борту C-17A Globemaster Військово-повітряних сил США. Про це повідомляє австралійське оборонне відомство у Твітері.

У Австралії нові Black Hawk пройдуть короткий період випробувань, після яких надійдуть у розпорядження повітряних сил. Ці багатоцільові гелікоптери, розроблені компанією Sikorsky, замінять поточний парк вертольотів Австралії.

Вважається, що Black Hawk не має собі рівних у світі за довговічністю, надійністю, універсальністю, доступністю та сумісністю. Ці вертольоти довели ефективність на полі бою та під час спецоперацій. Використовуються у арміях 35 країн світу.

Гелікоптер UH-60M увібрав у себе десятиліття технологічного прогресу, покращених характеристик і реального досвіду експлуатації. Цифрові системи та автопілот зменшують робоче навантаження на льотчиків, покращуючи ситуаційну обізнаність та успішність виконаних завдань.

Ця машина може летіти безперервно близько трьох годин і з легкістю подолати 600 км. Вона призначена для перевезення різних вантажів, стрільби керованими та некерованими ракетами типу Hellfire, а також для підтримки піхоти.

Нагадаємо, на днях державна компанія Dirgantara Indonesia підписала угоду з американською корпорацією Lockheed Martin на купівлю 24 вертольотів  Sikorsky S-70M Black Hawk GFA. Вартість угоди не розголошували.

Таким чином у Індонезії хочуть зміцнити свій військовий повітряний флот. Обрану модель вертольотів збираються використовувати для транспортування військових.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.