Залужний обговорив із союзниками перезавантаження стратегії ЗСУ

Нещодавно на секретній базі на кордоні Польщі та України головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний зустрівся з керівником Об’єднаних сил НАТО в Європі генералом Крістофером Каволі та начальником Штабу оборони Великої Британії Ентоні Радакіним.

Зустріч тривала п’ять годин. У ній взяв участь також увесь командний склад ЗСУ. Під час наради обговорили перезавантаження військової стратегії України, повідомляє The Guardian.

Зокрема, йшлося про прискорення контрнаступу ЗСУ. Також почали планувати бойові дії у зимовий період і загалом протягом наступного року.

Нагадаємо, раніше Валерій Залужний заявив у інтерв’ю The Washington Post, що Україна готова використати власну зброю для ударів по території росії, не звертаючись за допомогою до країн-партнерів. Він нагадав, що союзники вимагають не застосовувати їхню зброю для атак по рф.

“Чому я маю питати у когось дозволу на дії на ворожій території, щоб врятувати свій народ? Це наша проблема, і ми самі маємо вирішувати, як знищити ворога”, — вважає генерал Залужний. Він також підкреслив, що якщо партнери бояться використовувати свою зброю, Україна застосовуватиме власну, “але рівно стільки, скільки потрібно”.

При цьому Залужний зазначив, що проведення контрнаступу потребує великих ресурсів, яких поки що не вистачає українським військам.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.