ЗСУ показали, як машини пробивають дороги у мінних полях окупантів (Відео)

Сапери 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського пробивають дороги через мінні поля на півдні України.

Для прокладання шляхів через ворожі інженерні загородження використовують американські установки M58 MICLIC. Вони транспортуються американськими колісними бронемашинами із захистом від мін MaxxPro.

Архівне відео із початку наступу в Запорізькій області військові опублікували у мережі.

M58 MICLIC (Mine Clearing Line Charge) має лінійний вибуховий заряд довжиною до 100 метрів. Він запускається ракетою в напрямку замінованої ділянки. Коли опиняється на землі підривається і детонують міни, які поруч з ним. Виходить ділянка шириною, якої достатньо для проїзду техніки.

Про надання ЗСУ таких установок у Вашингтоні заговорили восени минулого року. На фронті їх почали використовувати навесні.

“Військовий кур’єр” показував нещодавно застосування польської системи розмінування ZB-WLWD інженерно-саперними підрозділами Сил оборони. Раніше було відомо про використання подібних установок дистанційного розмінування лише радянського та американського виробництва – УР-77 та M58 MICLIC.

Більше про нову зброю в ЗСУ та її використання на фронті читайте у “Військовому кур’єрі” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.