Байден проситиме у Конгресу $60 млрд для допомоги Україні – NBC News

В США законодавцям Конгресу вперше надали розширену інформацію про новий пакет фінансування, який цього тижня збирається подати адміністрація Байдена. У документі, ймовірно, передбачено фінансування військової допомоги для України на $60 млрд. Про це повідомляє NBC News.

Запит на додаткове фінансування будуть подавати на наступний фінансовий рік. Загальна сума складе близько $100 млрд доларів. Про це повідомили чотири джерела, які безпосередньо беруть участь у процесі.

“Хоча він ще не завершений, додатковий пакет фінансування, ймовірно, передбачає надання Україні $60 млрд, повідомили законодавець і два джерела, які знають про запит. Решта запиту включатиме приблизно 40 мільярдів доларів для надання допомоги Ізраїлю, Тайваню та кордону США та Мексики”, – йдеться у повідомленні.

Ймовірно, що додатковий запит на фінансування допомоги Україні та Ізраїлю Білий дім подасть до Конгресу вже завтра.

Нагадаємо, комітет із закордонних справ Палати представників США працює над розробкою законопроєкту, що дозволить використання військової сили в Ізраїлі. Це роблять на випадок, якщо конфлікт Ізраїлю та ХАМАС розшириться.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.