На луганському летовищі уражено щонайменше 5 гелікоптерів (Фото)

З’явилися супутникові знімки наслідків ракетного удару на окупованому летовищі в Луганську. Ракети ATACMS уразили щонайменше 5 гелікоптерів.

Супутникові знімки, які підтверджують ураження російської армійської авіації в Луганську опублікували деякі українські медіа і військові канали.

Український військовий оглядач, відомий у соціальній мережі “Х” під ніком Tatarigami_UA, повідомляє, що дані із зображень Planet Labs, демонструють пошкодження різного ступеня щонайменше 5 російських вертольотів. Можливо, пошкоджень на летовищі зазнала й інша техніка окупантів.

На знімках видно сліди вибухів яких не було раніше.

“Територія ураження велика, і, схоже, там є кратер. Однак ми не можемо підтвердити, це сталося виключно в результаті удару ракети, детонації гелікоптера чи комбінації того та іншого одночасно”, – пише аналітик.

Вій також зазначає, що попри атаку ракетами ATACMS, на летовищі продовжують стояти гелікоптери. Так сталося й на аеродромі в Бердянську.

Нагадаємо, OSINT-аналітики проаналізували нові супутникові знімки аеродрому в Бердянську. Ймовірно, 9 вертольотів окупаційних військ не підлягають відновленню. Ще 4 – пошкоджено.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.