Військового засудили за розголос інформації про ракети AGM-88 HARM і авіабомби JDAM

Старшого сержанта однієї з військових частин ЗСУ засудили за те що він розказав родичам на окупованих територіях про ракети AGM-88 HARM та авіабомби JDAM. Відповідна інформація розміщена в Судовому реєстрі.

Так, командир відділення охорони в лютому цього року відпочивав біля стоянки літаків СУ-27. Він вирішив подзвонити рідним по відеодзвінку WhatsApp. Його родичі, згідно з матеріалами справи, знаходилися на окупованій території та три дні не виходив на зв’язок.

Близьким чоловік розказав і показав іноземне озброєння, яке знаходилося на літаках, а саме: авіаційні ракети AGM-88 HARM та плануючі бомби JDAM. При цьому, офіційно, на той момент, про передачу і використання такого озброєння жодних військово-політичне керівництво не повідомляло.

Військового визнали винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 114-2 ККУ (Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну). Проте замість належних 2 років в’язниці, бійця зобов’язали протягом 2 років віддавати на користь держави 20% від суми грошового забезпечення у частині.

Нагадаємо, що США розпочинають виробництво найновішої удосконаленої протирадіолокаційної керованої ракети збільшеної дальності AGM-88G.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.