Звіт ОБСЄ від 2 листопада про ситуацію в районі ООС – порівняльна статистика

За звітом №257/2021 Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ від 2 листопада 2021 року, за попередню добу в Донецькій області зафіксовано 524 порушення режиму припинення вогню, серед них 48 вибухів. У Луганській області зафіксовано 66 порушень тиші, без вибухів.

СММ того ж дня опублікувала оперативний звіт 24/2021 про пошкодження її техніки відеоспостереження в районі Гранітного, Донецька обл. (зона під урядовим контролем), внаслідок обстрілу осколковими боєприпасами. Самі камери при цьому не постраждали.

За повідомленнями Збройних Сил України, за добу 1 листопада в районі проведення ООС зафіксовано 11 порушень режиму припинення вогню, 2 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння. Про втрати військовослужбовців ЗСУ не повідомлялося.

Представництво терористів так званої “ДНР” в СЦКК повідомило про 3 порушення режиму припинення вогню з боку ЗСУ за 1 листопада (20 боєприпасів). Незаконні збройні формування “ЛНР” не зафіксували порушення режиму припинення вогню з боку Об’єднаних сил.

(фото Командування Об’єднаних сил)