ЗСУ запустили велику російську колону в село на Харківщині, щоб там її знищити (Відео)

Колона із десяти танків та БМП намагалася прорвати оборону 30-ї окремої механізованої бригади імені Костянтина Острозького на Куп’янському напрямку на Харківщині.

Щоб розправитись із ворогом, українські захисники запустили його в село.

“Окупанти гадали на техніці взяти один з населених пунктів. Ми їх впустили у нього, а далі почалося поступове знищення техніки та живої сили противника”, – написали військові у публікації на своєму телеграм-каналі і поділилися відео бою.

На Харківщині окуповано близько 30 населених пунктів. Протягом кількох місяців російські війська намагаються розширити зону контролю. Основна ціль – місто Куп’янськ. На північний схід від нього фронт підійшов впритул до Синьківки, захоплення якої загрожує подальшим наступом на райцентр.

Росіяни атакують ліс біля Лимана Першого, досягли часткових успіхів і намагаються заїхати колонами до Синьківки. Поки всі спроби вдається відбивати. Спікер Сухопутних військ Володимир Фітьо нагадував, що штурми активізувалися на початку жовтня, і зараз через втрати противник змушений підтягувати резервні батальйони.

Авдіївка, Куп'янськ та "гойдалки" під Бахмутом. Де Росія намагається прорвати оборону ЗСУ

За Куп’янськом відкривається простір далі як на Харків, так і на Ізюм, звідки противник знову зможе загрожувати з півночі Слов’янську та Краматорську. І судячи з усього українські військові готуються до серйозної битви за Куп’янськ.

Станом на грудень, фортифікації будують скрізь, у пріоритетах чотири напрями: Сумський, Куп’янський, Борівський та Лиманський.

Раніше бійці 2-го батальйону 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького за допомогою танка змогли зайти на позицію росіян біля села Синьківка, що у Куп’янському районі на Харківщині. Українські воїни захопили окопи і взяли у полон шестеро росіян. Відео, яке зняли із безпілотника, опублікували у мережі.

Перед тим, ЗСУ зупиняли ворожий наступ на Куп’янському напрямку касетними снарядами. Окупанти намагалися вести наступальні дії на рубежі Куп’янськ – Сватове – Кремінна, що на межі Луганської та Харківської областей. Геолокаційні кадри показували, що росіяни нібито частково просунулися на південний захід від Першотравневого.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.