ЗСУ з HIMARS знищили російський ЗРК “Бук” (Відео)

Бійці 80 десантно-штурмової бригади знищили машину зі складу російського зенітного комплексу “Бук”.

Ліквідацію російської техніки зафіксував дрон аеророзвідки, який коригував вогонь артилерії.

ЗСУ виявили позицію російського зенітно-ракетного комплексу, замасковану в лісопосадці, після чого передали координати окупантів розрахунку HIMARS. Ракетний удар по ЗРК знищив техніку та спричинив детонацію боєкомплекту. 

На відео “Бук” не видно через крони дерев. Про те, що це саме зенітний комплекс можна судити завдяки характерній детонації та горінню ракетного палива, котрим споряджаються зенітні ракети.

Також залишається невідомим модель комплексу та тип машини, яку було уражено. Судячи з наявності ракет, що детонували, це могла бути самохідна пускова або транспортно-заряджальна установка.

Зенітні комплекси “Бук” відіграють важливу роль на полі бою для російських окупантів, прикриваючи їх операції з повітря від авіаційних ударів. Їхня втрата дозволить безпечніше працювати українській армійській авіації по передових позиціях ворога.

Згідно з даними порталу Oryx, від початку повномасштабного вторгнення росіяни втратили 28 самохідних пускових установок, 9 пуско-заряджальних машин, 7 радарів та 2 машини управління зі складу ЗРК “Бук” різних модифікацій.

Нагадаємо, що на Донеччині бійці Збройних сил України знищили рідкісну російську самохідну артилерійську установку 2С7 “Піон” калібру 203-мм.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.