У Росії за тиждень підпалили понад 30 військкоматів (Відео)

Нещодавно у росії розпочався цікавий флешмоб — лише за тиждень росіяни по всій країні підпалили понад 30 військкоматів.

Про це повідомляють російські ЗМІ. 

Зазначається, що більшість паліїв – пенсіонери чи або ж люди похилого віку. Найстаршій з них 82 роки: жінка прийшла до будівлі військкомату Красноармійського району Волгограда з коктейлем Молотова в руках.

Водночас у у кількох випадках військкомати підпалювали студенти та навіть неповнолітні.

Журналісти стверджують, що абсолютна більшість атак пов’язана з діями телефонних шахраїв, які під різними приводами переконують людей влаштувати пожежу. Крім того, багатьох росіян шахраї переконували віддавати мільйони рублів з власних рахунків, або ж брати їх у кредит. 

Зрештою багато хто з паліїв не просто отримав кримінальне звинувачення, а ще й став боржником. Загалом підпали військкоматів у росії стали схожими на якийсь флешмоб, що поширюється у рф. 

Спочатку 29 були атаковані військкомати у Феодосії, Казані та Сєвєродвінську. Наступного дня палії військкоматів активізувались у Казані, Калузі, Росоші, Подільську (двічі за день ), Петербурзі, Можайську, Омську, Копійську, Майкопі та Верхньоуральську.

Зрештою у серпні військкомати почали палити у Москві (двічі за день), Петербурзі, Казані, Улан-Уде, Сестрорецьку, Вольську, Всеволожську, Волгограді, Нижньокамську, Ішимбаї, Знахідці, Ставрополі та у селищі Агінське (Бурятія).

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.