ЗСУ виснажують сили окупантів рейдами на лівий берег Херсонщини – британська розвідка 

Збройні сили України проводять рейди на окупований росіянами лівий берег Херсонщини, змушуючи окупантів розпорошувати свої сили уздовж нижньої течії Дніпра. 

Про це заявило британське розвідувальне відомство на своїй сторінці у соцмережі Х, раніше відомій як Twitter.

Зазначається, що українські військові почали проводити рейди на окуповану частину Херсонщини з метою створення нових плацдармів для подальшого контрнаступу ЗСУ. Британські спецслужби нагадали, що Україна вже створила такий плацдарм поблизу захопленого Антонівського мосту. 

Водночас наразі тривають бої за контроль над невеликими островами в Дніпровському лимані.

Очевидно, що російське командування повинно зробити вибір –  зміцнювати цей район або перекидати війська на схід – у райони основних контрнаступальних операцій України.

Нагадаємо, що українські військові форсували Дніпро. Їм вдалося здійснити рейд по лівому березі та витіснити окупантів із позицій біля села Козачі Лагері Херсонської області.

Згодом, на підкріплення окупантам до Козачих Лагерів відправили групу з 17 військовослужбовців рф, яку очолив майор Томов. Вороже командування втратило з ними зв’язок.

Проте вчора з’явилось відео з майором Томовим, який потрапив у полон ЗСУ. Окупант пішов на співпрацю з українськими військовими, зокрема на відео він на карті показує позиції окупаційних військ рф. 

Цікаво, що про успіхи на лівому березі заявили й в Міністерстві оборони України. Зазначається, що українські військові успішно виконали завдання на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.