ЗСУ проведуть випробування самохідних гаубиць CAESAR із застосуванням штучного інтелекту

Збройні сили України у наступному році планують розпочати випробування управління вогнем САУ CAESAR із застосуванням штучного інтелекту.

Застосування таких новітніх систем дозволить скоротити використання боєприпасів на пристрілку і ураження цілей на 30%. Про це повідомив заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк під час зустрічі із делегацією Сенату парламенту Франції.

ЗСУ зацікавлені у подальшій закупівлі для своїх потреб самохідних артилерійських установок CAESAR. Вони продемонстрували високу ефективність і точність.

У січні в Парижі почне роботу Коаліція артилерії з посилення української армії. Для України дуже важливим є посилення вогневої міці завдяки постачанню союзниками артилерійських систем.

Також Іван Гаврилюк закликав французьку сторону сприяти у збільшенні кількості боєприпасів до САУ CAESAR.

Перші CAESAR з’явились в Україні у квітні минулого року. Тоді цю інформацію підтвердив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Через місяць президент Франції Емманюель Макрон заявив про передачу додаткових шести САУ.

Кількість таких самохідних артилерійських установок на озброєнні ЗСУ досягла 18 одиниць. Вони надійшли на озброєння 55-ї окремої артилерійської бригади “Запорізька Січ”.

Сьогодні у мережі з’явилось відео роботи САУ на фронті.

Раніше “Військовий кур’єр” писав, що українські воїни застосовують проти ворога потужні 155-мм самохідні артилерійські установки CAESAR, які Україні передала Данія. Відео роботи однієї із них бійці Збройних сил України сьогодні опублікували в соцмережах.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.