В Німеччині пропонують запровадити податок, який даватиме кошти на військову допомогу Україні

В Німеччині голова Ради економічних експертів при уряді Моніка Шнітцер закликала запровадити надбавку до податку на прибуток для надання допомоги Україні. Назвала його податком солідарності з Україною (Ukraine-Solidaritätszuschlag). Про це повідомляє DW.

“Особливі події вимагають особливих заходів. Запровадження податку солідарності з Україною як надбавки до прибуткового податку для надання військової допомоги могло б стати відповіддю на цей виклик”, – пояснила Шнітцер.

Вона згодна, що такий захід не буде популярним.

“У цій війні йдеться і про нашу безпеку. Краще діяти зараз, ніж тоді, коли агресія росії несподівано вимагатиме зовсім інших заходів”, – наголосила голова ради.

Нагадаємо, Німеччина підтвердила, що наступного року вдвічі збільшить військову допомогу Україні. Йдеться про суму у 8 млрд євро. Про це заявила державний міністр у європейських справах Німеччини Анна Люрманн перед засіданням Ради ЄС з закордонних справ.

На днях, уряд Німеччини оновив список військової допомоги, яка була виділена для Збройних сил України. Серед доданих позицій з’явилися три зенітки Gepard, 10 БПЛА Vector, два тягачі MAN HX81, п’ять напівпричепів для HX81.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.