Українські військові почали знищувати мінні поля польськими системами ZB-WLWD (Відео)

Польські системи розмінування ZB-WLWD почали використовувати інженерно-саперні підрозділи Сил оборони на фронті. З їх допомогою влаштовують безпечні проходи у ворожих мінних полях для своєї техніки і піхоти.

Раніше було відомо про використання подібних установок дистанційного розмінування радянського та американського виробництва – УР-77 та M58 MICLIC.

Відео використання ZB-WLWD військові опублікували у мережі.

Установку ZB−WŁWD/Z випускає компанія Zaklady Produkcji Specjalnej. Техніка знищує міни за допомогою детонації подовженого заряду. У ньому міститься 550 кг вибухової речовини. Цей заряд закидається на мінне поле реактивною ракетою і підривається.

Польська система за раз може очистити від мін прохід у мінному полі довжиною 100 м. Також з її допомогою долають інженерні загородження та розбивають лід на річках.

Нещодавно у військових пабліках з’явилися кадри роботи двох американських установок дистанційного розмінування M58 MICLIC одночасно. На відео зблизька можна роздивитись процес розмінування.

Більше про нову зброю в ЗСУ та її використання на фронті читайте у “Військовому кур’єрі” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.