Українські військові показали Leopard 1A5, які нещодавно прибули з Європи (Фото)

Українські танкісти почали використовувати німецькі Leopard 1A5 з нових поставок.

Один із таких танків сфотографували біля лінії фронту. На машину вже нанесли знаки у вигляді хрестів, які характерні для української наземної військової техніки.

Фото танкісти опублікували у соцмережах:

Також з’явилось фото нещодавно доставленого німецького танка, який накритий маскувальними сітками:

Leopard 1A5 – це остання модифікація основного бойового танку другого покоління, які взяли на озброєння 1965 року. Наприкінці 1983-го вони отримали нову систему керування вогнем. Її розробляли вже під Leopard 2. Тоді, в ході програми модернізації, отримали більше 1200 танків Leopard 1A5.

Взагалі, Leopard 1 створювали для боротьби з радянськими Т-55 та Т-62. Але після удосконалення, вони можуть протистояти новішим й потужнішим Т-64Б, Т-72Б, Т-72М1 та іншим.

Нова партія німецьких танків прибула до України трохи більше тижня тому. До неї увійшло 10 танків Leopard 1A5. Це частина зі 100 машин, які надають спільно Данія, Німеччина й Нідерланди.

Нагадаємо, у серпні невідома країна купила для України 50 танків Leopard 1 у бельгійській приватній компанії OIP Land Systems. Дві машини вже вирушили до України зі складів OIP через Німеччину та Італію. Вони пройшли капітальний ремонт і на них встановили сучасні системи.

Ще 100 німецьких танків українська армія може отримати від Греції.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.