Зеленський підписав указ про звільнення всіх обласних воєнкомів

Президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення всіх обласних воєнкомів. Відповідний документ опублікував сайт глави держави.

Підписаний указ, вводить в дію рішення Ради національної безпеки та оборони, яке передбачало звільнити всіх начальників обласних військкоматів за результатами перевірки територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України.

Нагадаємо, в Україні протягом кількох місяців прогриміло багато корупційних скандалів за участі воєнкомів. 11 серпня за результатами засідання Ради національної безпеки і оборони України, Офіс президента опублікував заяву у якій йшлося про випадки корупції у військкоматах, зокрема, під час проведення загальної мобілізації. 

Тоді ж, РНБО рекомендувала головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному призначити на посади керівників обласних ТЦК офіцерів, які брали участь у бойових діях, відповідно до рекомендацій керівників оперативно-тактичних та оперативно-стратегічних угруповань, після проходження ними перевірки Служби безпеки України.

Раніше у Державному бюро розслідувань заявили, що вони розслідують 112 проваджень щодо посадовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Редакція “Військового кур’єра” пропонує нашим читачам повідомляти про випадки свавілля воєнкомів або їхнього недоброчесного способу життя.

Ви можете залишити інформацію про це за нашим редакційним телефоном: (050) 510 49 98 або написати нам на електронну пошту: [email protected]

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram