Зеленський анонсував звільнення всіх обласних воєнкомів

На тлі корупційних скандалів за участі голів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП) в Україні можуть звільнити  всіх обласних “військкомів” та замінити їх на офіцерів, які мають бойовий досвід. 

Про це йдеться у заяві Офісу президента України за результатами засідання  Ради національної безпеки і оборони України (РНБО).

Зазначається, що під час перевірки ТЦК правоохоронними органами було виявлено випадки корупції, зокрема під час проведення загальної мобілізації. 

У заяві Офісу президента вказано, що РНБО рекомендувала головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному призначити на посади керівників обласних ТЦК офіцерів, які брали участь у бойових діях, відповідно до рекомендацій керівників оперативно-тактичних та оперативно-стратегічних угруповань, після проходження ними перевірки Служби безпеки України.

Згодом президент України Володимир Зеленський опублікував відеозвернення, в якому анонсував звільнення всіх обласних голів ТЦК. Він пояснив, що на посади голів ТЦК і СП планується призначити бійці ЗСУ, які отримали поранення у ході бойових дій і не можуть повернутись на передову. 

Він також наголосив, що ті голови ТЦК та посадовці, які мають погони, але щодо яких не виявлено даних про злочини чи порушення, у разі, якщо вони хочуть зберегти звання і довести свою гідність, мають вирушити на фронт.

Раніше у Державному бюро розслідувань заявили, що вони розслідують 112 проваджень щодо посадовців територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Редакція “Військового кур’єра” пропонує нашим читачам повідомляти про випадки свавілля воєнкомів або їхнього недоброчесного способу життя.

Ви можете залишити інформацію про це за нашим редакційним телефоном: (050) 510 49 98 або написати нам на електронну пошту: [email protected]

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram