Зеленський оновив склад Ставки Верховного головнокомандувача

Президент Володимир Зеленський оновив склад Ставки Верховного головнокомандувача. З нього виключили колишнього главу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації (Держспецзв’язку) України Юрія Щиголя.

Про це йдеться в указі президента №771/2023, опублікованому на його офіційному сайті. Рішення було ухвалено на основі пропозиції Ради національної безпеки та оборони України (РНБО).

Тим же указом ввели до складу Ставки Михайла Федорова – віцепрем’єр-міністра з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністра цифрової трансформації України.

Нагадаємо, впродовж 2020-2022 років власник групи компаній у змові із керівництвом Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку), розробили схему заволодіння бюджетними коштами, виділеними на закупівлю обладнання та програмного забезпечення. Для цього залучили дві підконтрольні компанії, а закупівлю засекретили, аби уникнути відкритих торгів та забезпечити їх перемогу. Двом компаніям перерахували понад 285 млн грн, в той час, як реальна вартість ПЗ становила 223 млн грн.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.