Залужний призначив нового одеського воєнкома (Фото)

Новим керівником Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки став Олександр Охріменко.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Він також оприлюднив фото зі своєї зустрічі з офіцером.

Залужний наголосив, що Охріменко — бойовий офіцер, тож він знає військо зсередини та чітко розуміє потреби на фронті.

Охріменко завершив загальновійськовий факультет Одеський інститут Сухопутних військ та отримав спеціальність “Офіцер управління тактичного рівня”.

Після цього він служив у 72 окремій механізованій бригаді, де в різні часи обіймав посади командира взводу, командира роти 3-го механізованого батальйону та начальника штабу 1-го механізованого батальйону.

Згодом був призначений командиром 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, яка базується на Волині. Тут він служив до квітня 2023 року.

Охріменко нагороджений Орденом Богдана Хмельницького III ступеня, особистою вогнепальною зброєю та низкою відзнак Міністерства оборони України.

Олександр Охріменко замінив на посаді очільника  Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Євгена Борисова.

Останнього через підозри у корупції звільнили з посади за рішенням Ставки Верховного Головнокомандувача. Як з’ясували журналісти,  сімʼя начальника ТЦК Одеси Євгена Борисова за час повномасштабної війни купила в Іспанії нерухомість та автомобілі на мільйони доларів. Загальна вартість майна Борисова — €4,5 мільйона.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.