Депутатам львівської облради роздали повістки просто на сесії (Фото)

Ранок депутатів Львівської обласної ради почався не з кави. Перед початком сесії, представники одного з районних військкоматів роздали депутатам повістки.

Фото отриманого документа опублікував депутат облради від “Свободи” Йосиф Ситник.

Як повідомив «Військовому кур’єру» керівник пресслужби Львівської облради Володимир Телюк, воєнкоми роздавали повістки всім депутатам-чоловікам просто перед входом до сесійної зали. При цьому, 13 з 80 чинних депутатів облради вже знаходяться у війську.

Депутат облради від “Євросолідарності” Олександр Ганущин підтримав роздачу повісток своїм колегам: «Обласний військкомат виправляє помилку, допущену 24 лютого 2022 року», – написав у Facebook Ганущин, який служить у 103-й бригаді ТрО.

Інформацію про вручення повісток депутатам обласної ради у Львові перед засіданням підтвердила і начальниця прес-служби Львівського ТЦК та СП Марія Левко. Вона повідомила, що повістки виписали депутатам у межах загальних мобілізаційних заходів.

Нагадаємо, нещодавно начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко заявив, що добровільно до військкоматів сьогодні приходить лише близько 20% тих, хто отримав повістки. Тому, львівські воєнкоми планують посилити мобілізаційні заходи.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.