Виробник російських ракет “Іскандер” та “Кинджал” отримує комплектуючі з Європи – The Insider

Російська корпорація “Конструкторське бюро машинобудування” (КБМ) продовжує отримувати комплектуючі з Європи через посередників. Підприємство розміщене у Коломні в Московській області, виготовляє ракети “Іскандер” та “Кинджал”, повідомляє The Insider.

Камери тепла та холоду Espec “Конструкторське бюро машинобудування” отримує з Польщі через московську компанію ТОВ “Остек-Тест”, а токарні верстати закуповує у Німеччині ТОВ “KEB-Рус”. Фірми-посередники також закуповують продукцію для російського виробника ракет у Литві, Латвії, Бельгії та Великій Британії.

Також КБМ одержує американські чіпи від Texas Instruments, Analog Devices и Altera через Китай. Їх закуповує московська компанія ТОВ “ЕТС Електронікс” у китайської фірми ETC Electronics Limited.

Вже тривалий час очолює корпорацію в Коломні Сергій Пітіков. Його донька Майя Пітікова, за даними Insider, живе у Швеції. У розмові з журналістами вона заявила, що “путінський режим веде злочинну, криваву, безглузду війну”. Від інших коментарів відмовилася: “Я не готова брати участь у розмові, яка з самого початку спрямована проти мого батька”.

Нагадаємо, у травні під час нічної атаки росіян, українські сили ППО з американського зенітно-ракетного комплексу Patriot збили російську балістичну ракету “Кинджал” над Києвом. Це перший зафіксований факт збиття цієї ракети в історії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.