Вибух в Луганську: поранено “очільника МВС” Корнета

В окупованому Луганську хотіли підірвати “очільника МВС” Корнета.

Сьогодні, під час вибуху в окупованому Луганську було поранено керівника Міністерства внутрішніх справ так званої “ЛНР” Ігоря Корнета.

Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ. За попередніми даними, Корнет зараз у лікарні. Російські медіа кажуть, що Корнет перебуває у тяжкому стані. 

Раніше стало відомо, що у центрі окупованого Луганська пролунав вибух. Місцеві пропагандисти заявили про підрив, проте очевидці свідчать, що невідомі кинули гранату у приміщення барбершопу.

Вибух відбувся поруч з біля “Державної телевізійної та радіомовної компанії ЛНР”, в результаті інциденту постраждали п’ятеро людей.

Ігор Корнет — колишній співробітник органів МВС України. З початку окупації Луганщини перебував у керівній ланці бойовиків. Був оголошений “заступником міністра внутрішніх справ”, а пізніше зайняв місце “міністра” так званої “лнр”.

У 2017 році бойовики Корнета оточили центр м. Луганська та взяли під контроль адміністративні будівлі та офіс телекомпанії. Таким чином вони намагались влаштувати “військовий переворот” проти ватажка “лнр”.