Суд залишив розвідника Червінського під вартою

Апеляційний суд Києва вирішив відмовити екс-розвіднику Роману Червінському у зміні запобіжного заходу і залишив його під вартою без права внесення застави.

Засідання суду відбулось у закритому режимі.Прокурор пояснив це тим, що в справі є інформація, що становить державну таємницю.

Адвокатка Червінського Людмила Куса заявила, що через два тижні захист планує подати клопотання про зміну запобіжного заходу.

Нагадаємо, справа стосується невдалого викрадення російського літака, яке, за даними слідства, призвело до ракетної атаки росії по аеродрому «Канатове» на Кіровоградщині в липні 2022 року.

План полягав у тому, що завербований російський пілот залетить в Україну, де його зустрінуть українці, допоможуть йому заховатися і заплатять. Втім, у підсумку, операція закінчилася ракетним обстрілом росіян військового аеродрому у Канатове, Кіровоградської області.

25 квітня у Шевченківському районному суді Києва Роману Червінському обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці без права внесення застави.