Воєнкоми залучили чоловіка до вибивання згоди на мобілізацію від іншого цивільного (Відео)

Працівники ТЦК міста Чернівці та місцева патрульна поліція залучили чоловіка вибивати згоду на мобілізацію від іншого. “Помічником” виявився Віталій Ткачук, керівник громадського формування з безпеки руху та громадського порядку.

У мережі з’явилося відео, записане з камери спостереження, де Ткачук бив затриманого.

Події відбувалися 30 липня минулого року. Тоді працівники патрульної поліції та воєнкоми привезли хлопця у наручниках в Чернівецький міський ТЦК.

Потім на відео з’являється Ткачук. Поряд стоять два патрульних поліцейських – чоловік та жінка. В цей момент, цивільний наносить удар головою в обличчя затриманого хлопця. Працівники поліції не чіпають нападника, а тримають затриманого хлопця.

Надходять військові – працівники ТЦК. Один з них також наносить удари по затриманому. Працівники патрульної поліції з задоволеним обличчям спостерігають з побиттям. Тоді Ткачук продовжує побиття.

За тим, черговий надає затриманому хлопцю документи на підпис. Хлопець починає щось пояснювати, в цей час до нього підходить військовий і знову б’є. Ткачук також наносить удар рукою по голові хлопця. Поліція спостерігає, військові сміються.

Катування припинилось після того, як потерпілий поставив свій підпис документі на отриманні повістки. Тоді чоловік покинув територію військкомату.

Журналістам видання “Дорожній контроль” вдалося з’ясувати працівниками поліції були капітан Катерина Тозлован та старший лейтенант Юрій Довганик.

В приміщенні Чернівецького міського ТЦК та СП знаходились його працівники – старший солдат Дмитро Кожокар, солдати Іван Фреюк та Іван Громик.

Нагадаємо, проти начальника Чернівецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігоря Сорокопуда зареєстрували кримінальне провадження. Його підозрюють у незаконному збагаченні.

Прокурори Спецпрокуратури в сфері оборони Західного регіону розпочали перевірку. Провадження зареєстровано за інформацією про чималі статки, якими володіє Ігор Сорокопуд. Про це свідчить його декларація за 2019-й рік, яку дослідив “Військовий кур’єр”.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.