The US Abrams tank is seen at the training grounds in Nowa Deba on September 21, 2022, in Nowa Deba, Subcarpathian Voivodeship, Poland. Soldiers from Poland, the USA and Great Britain take part in the joint military exercise 'BEAR 22' (Polish: Niedzwiedz 22') in the Eastern Poland. (Photo by Artur Widak/NurPhoto via Getty Images)

Військові вперше показали американський танк Abrams в Україні (Фото)

У мережі з’явилося перше фото американського танка Abrams M1A1, зроблене в Україні.

Автор світлини тримав на фоні машини ремінь з пряжкою на якій можна побачити емблему Танкових військ України.

Сам танк стоїть у викопаному в землі заглибленні.

Всі обіцяні Пентагоном американські танки Abrams вже прибули в Україну і готові виконувати завдання. Це 31 машина. Про це у середині жовтня заявив представник армії США в Європі та Африці полковник Мартін О’Доннелл.

Із навчань у Німеччині також прибули 200 танкістів Збройних сил України. Вони отримали всю необхідну амуніцію та запасні частини.

M1 Abrams — американський основний бойовий танк третього покоління, який почали випускати 1979 року. Машина обладнана багатошаровою протиснарядною композитною бронею. Озброєний 120-мм гладкоствольною гарматою М256.

Його особливість у тому, що відсік для боєприпасів у танку відокремлений та ізольований від членів екіпажу – задля безпеки. Екіпаж складається із командира, навідника, заряджаючого та механіка-водія.

Нагадаємо, у Білому домі та Пентагоні розглядають можливість відправлення в Україну ще 30 танків Abrams. Джерела американських видань у Вашингтоні повідомили, що ймовірність відправки танків дуже висока.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.