Вашингтон розглядає можливість відправки в Україну ще однієї партії танків Abrams

У Білому домі та Пентагоні розглядають можливість відправлення в Україну ще 30 танків Abrams. Це буде друга партія, на додаток до раніше обіцяних 31 танка.

Про це повідомляє The Messenger.

Джерела видання у Вашингтоні повідомили, що ймовірність відправки танків дуже висока.

У США цінують свої танки за їхню здатність проривати укріплені позиції та знищувати бронетехніку. Саме такі машини потрібні українцям для подолання оборони окупантів.

M1 Abrams — американський основний бойовий танк третього покоління, який почали випускати 1979 року. Машина обладнана багатошаровою протиснарядною композитною бронею.

Особливість танка – потужний газотурбінний двигун, який працює на паливі для реактивних двигунів JP8. Він може розвивати швидкість по шосе — до 68 км/год, а по бездоріжжю – до 48 км/год. Запас ходу – 410 км.

Спочатку танк був озброєний ліцензійною версією британської 105-мм нарізної танкової гармати Royal Ordnance L7. З 1986-го їх переозброїли 120-мм гладкоствольною гарматою М256, яка була розроблена німецькою фірмою Rheinmetall AG для Leopard 2.

Важливо, що відсік для боєприпасів у танку відокремлений та ізольований від членів екіпажу – задля безпеки. Екіпаж Abrams складається із командира, навідника, заряджальника та механіка-водія.

Нагадаємо, на днях перші американські танки Abrams доставили в Україну. Кількість машин у цій партії невідома. Про це повідомило видання NYT, яке посилається на офіційних осіб США.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.