Дружина попросила військових налякати чоловіка мобілізацією і потрапила в скандал

Військові знайшли власників машини швидкої допомоги, придбаної благодійним фондом, і поміченої у скандальному відео з викраденням чоловіка у Одесі.

З’ясувалось, що співробітники ТЦК і СП, як припускали користувачі соцмереж, не брали участі у тих подіях. Про це повідомили Сили оборони півдня України.

Ініціаторкою ситуації була мешканка Одеси, яка попросила знайомого військовослужбовця “налякати мобілізацією” свого чоловіка. Пара розлучається і не може дійти згоди в розділі майна.

Військовий, який виконує бойове завдання на сході України, погодився допомогти. Використав для втілення задуму машину швидкої допомоги, яка використовується його частиною на передовій.

Того дня військовий привіз до медичного закладу Одеси поранених та хворих зі своєї бригади. Вмовив побратимів взяти участь у “залякуванні громадянина мобілізацією”. Всі вони потрапили на відео, які поширились у соцмережах.

Службове розслідування триває, встановлюється ступінь вини кожного учасника даної події. В реєстр внесено відомості про кримінальне правопорушення.

Автомобіль повернули до бригади, де він застосовується за призначенням.

Нагадаємо, вчора з’явилась інформація, що в Одесі воєнкоми використовували для своїх потреб машину швидкої допомоги, яку придбав благодійний фонд UUF для військових на передовій. Такий автомобіль помітили на відео, яке поширили місцеві канали.

Після розголосу інформації щодо ситуації в Одесі, фонд UUF опублікував звернення: “Жоден ТЦК не надсилав запитів і не отримав жодного авто безпосередньо від нас. Якщо коротко: “Ми тут усі в шоці! Ми збирали кошти і відправляли ту машину на фронт, а не відловлювати людей на вулиці!”

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.