У воєнкомів виявили машину швидкої допомоги, яку волонтери придбали для фронту (Фото, відео)

У Одесі воєнкоми використовували для своїх потреб машину швидкої допомоги, яку придбав благодійний фонд UUF для військових на передовій.

Такий автомобіль помітили на відео, яке на днях поширили місцеві канали.

UUF – спільнота активних людей, згуртованих довкола ідеї об’єднаної України.

“Ми віримо, що Україна переможе, об’єднається і стане однією з найбільш процвітаючих країн Європи”, – йдеться на сторінці фонду.

Основною діяльністю учасників спільноти стала закупівля реанімобілів, спорядження їх медичними виробами одноразового використання: перев’язувальними матеріалами, дезінфікуючими засобами тощо і відправка до госпіталів, розташованих у містах вздовж лінії фронту.

Після розголосу інформації щодо ситуації в Одесі, фонд UUF опублікував звернення: “Жоден ТЦК не надсилав запитів і не отримав жодного авто безпосередньо від нас. Якщо коротко: “Ми тут усі в шоці! Ми збирали кошти і відправляли ту машину на фронт, а не відловлювати людей на вулиці!”

Одеський обласний ТЦК і СП пообіцяв провести перевірку і покарати винних.

“За фактом порушення військовими порядку використання транспортного засобу спеціального призначення і незаконного застосування сили військовою службою правопорядку проводиться перевірка. Командувачем призначено службове розслідування, за результатами якого всім деталям інциденту буде надано правову оцінку, винні – притягнуті до відповідальності”, – зазначено у повідомленні ТЦК і СП у фейсбуці.

Нагадаємо, раніше у Одесі військовослужбовець видавав себе за посадовця районно-територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Він отримав $2,5 тис. хабарів за сприяння у виготовленні та наданні документів особам, які хотіли перетнути кордон. Наразі військовослужбовця затримано, йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.