Військова автівка підірвалася у Беніні на саморобній мині під час операції. Є жертви.

Двоє солдатів армії Беніну загинули в четвер після того, як їхній автомобіль підірвався на саморобній мині на півночі країни, поблизу кордону з Буркіна-Фасо, повідомили військові джерела. «Один військовослужбовець загинув на місці, другий помер у лікарні, а третій у важкому стані», – проінформував ЗМІ на умовах анонімності високопоставлений військовий чиновник, додавши, що були й інші поранення.

Інший офіцер підтвердив кількість загиблих, сказавши, що «це був не напад, а військова машина, яка наїхала на імпровізовану міну, збираючись проводити операцію». Житель Тангієти, неподалік від місця події, повідомив, що «армійський автомобіль підірвався на міні неподалік від парку Пенджарі».

Бенін, який межує з трьома країнами, що борються з джихадистами в регіоні Сахель, посилив свою армію на півночі після двох перших офіційно визнаних нападів минулого місяця. Інцидент стався через вісім днів після того, як президент Патріс Талон заявив парламенту, що Бенін посилить свою армію, щоб зупинити вторгнення джихадистів із сусідніх Нігеру та Буркіна-Фасо.