Військкома, який примушував солдат будувати йому маєток, арештували з альтернативою застави

Личаківський суд Львова обрав запобіжний захід начальнику одного з відділів Ужгородського районного військкомату — тримання під вартою із правом внесення застави у 805 тисяч гривень. 

За даними слідства, підозрюваний змушував умотивованих та патріотично налаштованих підлеглих будувати йому маєток. З початку березня цього року низка військових замість служби щодня за вказівкою майора службовим транспортом їхала на будівельний майданчик. 

Викрили майора та його підлеглих просто під час будівельних робіт на початку на початку цього місяця. Військкому повідомили про підозру в перевищенні службових повноважень (ч. 5 ст. 426-1 КК України). Санкція цієї статті передбачає до 12 років за ґратами.

Ба більше, правоохоронці обшукали помешкання та робочий кабінет воєнкома – з’ясувалося, що він народився на території росії.

Під час обшуків вилучили $3,5 тис., атрибутику російської федерації – монети, документи про здобуття освіти в рф, одяг з емблемами СРСР та рф, посвідчення офіцера МО СРСР, а також значки, кокарди і навіть георгіївська стрічка.

За рішенням суду, підозрюваний може внести заставу,  тоді  він звільняється з-під варти, але зобов’язується перебувати у своєму населеному пункті й здати паспорти для виїзду за кордон. Якщо заставу не внесуть, військком залишатиметься під вартою до 2 жовтня.

Нагадаємо, вчора повідомили підозру воєнкому Дніпропетровської області, який за півтора року купив кілька авто, дві квартири та інше майно загальною вартістю $350 тис.

Поліція і прокуратура провели обшуки за місцем його роботи та шістьма адресами проживання, в тому числі у близьких військовослужбовця.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.

Військкома, який примушував солдат будувати йому маєток, арештували з альтернативою застави у 850 тисяч гривень