Українська артилерія знищила російську САУ “Мста-С” (Відео) 

Збройні сили України влучним ударом артилерії знищили ще одну російську самохідну артилерійську установку калібру 152-мм “Мста-С”. 

Відео ліквідації російської артустановки разом із боєкомплектом зафіксував дрон аеророзвідки, який вочевидь коригував вогонь. 

На відео можна помітити, що САУ стоїть поруч із вантажівкою з БК, яка теж була ліквідована влучним ударом українських артилеристів. Після влучання по окупантах, які вантажили БК в артустановку почалася пожежа. 

Зрештою боєприпаси детонували, забезпечивши остаточну ліквідацію російської САУ.

152-мм САУ 2С19 “Мста-С” призначена для ураження відкритої і прихованої живої сили, озброєння та військової техніки супротивника. Артилерійська частина 2С19 розміщена на глибоко модифікованому шасі танка Т-72, у конструкцію якого інтегровані вузли та агрегати ходової частини танка Т-80.

Корпус САУ зберіг бронювання танка, проте башта захищена лише від легкого стрілецького озброєння.

Дальність ведення вогню цієї САУ з гарматою 2А64 звичайними снарядами становить 24 км, проте вона може бути збільшена до 29 кілометрів у випадку застосування активно-реактивних боєприпасів.

Нагадаємо, що бійцям Збройних сил України вдалося знищити російську гаубицю Д-30 та дві самохідні артилерійські установки 2С1 “Гвоздика”. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegramYouTube та Instagram.