Війна в Україні: відмова Німеччини надіслати ракети Taurus надихає Путіна - Bloomberg

Відмова Німеччини надіслати ракети Taurus надихає Путіна – Bloomberg

Ракети Taurus, які мають дальність польоту понад 500 кілометрів, могли б значно зміцнити обороноздатність України проти російської агресії. Вони також є символом солідарності і підтримки від великої європейської держави. Проте замість твердої підтримки України, Шольц вибрав потішити Путіна та віддати перевагу своїм політичним інтересам.

Рішення Шольца – це удар по зусиллям України захистити себе від російської агресії та відправляє небезпечний сигнал Путіну, що Німеччина та інші країни Європи не готові протистояти йому. Це може спонукати Путіна до подальшої ескалації конфлікту, піддаючи ризику невинні життя та ще більше дестабілізуючи регіон.

Крім того, відмова Німеччини підтримати Україну у цей важливий момент підриває авторитет Європейського Союзу в цілому. Це посилає повідомлення іншим країнам, які стикаються з аналогічними загрозами, про те, що ЄС не є надійним партнером і не захищатиме свої цінності та принципи.

Прийшов час для Німеччини показати справжнє керівництво і підтримати Україну у її боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність. Це означає не лише надання військової допомоги, але й вживання твердого ставлення проти російської агресії і твердої підтримки своїх союзників. Будь-яке відступлення від цього лише сприяє уміцненню Путіна та ослабленню безпеки Європи.

При конфлікті в Україні продовжує зростати, відмова Німеччини від відправки ракет Taurus є небезпечним і необґрунтованим рішенням. Час для Шольца та уряду Німеччини переосмислити свою позицію і надіслати чітке повідомлення Путіну, що його агресія не буде терпіти. Майбутнє безпеки Європи може залежати від цього.