Двоє з чотирьох молодих людей Керали були змушені повернутися додому під час російсько-української війни

Двоє з чотирьох молодих індійців, учасників війни в Україні, повертаються додому: міністр.

Двоє з чотирьох молодих людей зі штату Керали(Індія), які були змушені брати участь у війні між Росією та Україною після того, як були набрані в російську армію приватними агентствами, незабаром повернуться додому до своїх родин, повідомив міністр державного секретаря зовнішніх справ В. Муралидхаран.

Міністр сказав у вівторок увечері, що посольство Індії готує їх документи для повернення їх з Росії.

“Ми очікуємо, що вони незабаром повернуться додому”, – заявив Муралидхаран, який балотується від округу Аттінгал на наступних загальних виборах 2024 року, – повідомили журналісти.

Стосовно двох інших жителів штату, міністр сказав, що Міністерство зовнішніх справ веде переговори з урядом Росії з метою їх повернення також.

“Будьте впевнені, що ми приймаємо сильні заходи для забезпечення їх повернення”, – сказав він.

Згідно з родичами трьох чоловіків, він сказав, що їх взяли до Росії агентство з рекрутування з обіцянкою заробляти вражаючу зарплату в розмірі 2,5 лакх рупій.

Раніше Муралидхаран сказав, що влада розпочала розслідування проти агентств, які рекрутували індійців для участі у війні-полоненому Україні, обіцяючи їм прибуткові роботи в Росії.

Він також сказав, що центральний уряд робить все можливе для повернення всіх індійців, що опинилися у зоні конфлікту, і що ведуться процедури для притягнення до відповідальності агентств, які рекрутували їх.