Бен Воллес просив прем’єра Великобританії на 50% збільшити військову підтримку України – The Telegraph

Колишній міністр оборони Великобританії Бен Воллес просив прем’єра Ріші Сунака витратити на військову підтримку України ще 2,3 мільярда фунтів стерлінгів. Про це повідомляє The Telegraph.

Додаткові 2,3 мільярда фунтів стерлінгів – це 50% збільшення суми, виділеної Великобританією на сьогодні. Наразі ще не оголошено рішення щодо витрат на наступний рік.

“Перш ніж я залишив свій пост, я попросив прем’єр-міністра збільшити суму в 2,3 мільярда фунтів стерлінгів для України, щоб додати до вже витрачених 4,6 млрд фунтів стерлінгів. Велика Британія більше не є найбільшим європейським донором України. Цю війну можна виграти. Володимир Путін зазнає невдачі. Так само як людські емоції ведуть Україну до успіху, вони також є неминучим недоліком Путіна та його злочинного режиму. Романтика, егоїзм та помста змусили Путіна переключитися на Україну, і це буде його загибеллю”, – сказав Бен Воллес

В іншому повідомленні для видання колишній міністр оборони також відзначив успіх українського контрнаступу.

“Іноді двір за двором, іноді село за селом, Україна має імпульс та рухається вперед. Чоловіки й жінки української армії ще раз доводять нам в НАТО, наскільки ми їх недооцінили. Коли надія поєднується з правильним обладнанням, Україну вже не зупинити. Наш обов’язок – підтримувати цю надію та підкріплювати її фінансуванням та обладнанням, поки робота не буде завершена”, –  колишній міністр оборони Великої Британії.

Нині від Великої Британії не було повідомлень про військову підтримку України на наступний рік. “Ймовірно, оголошення буде зроблено не раніше листопада, коли канцлер скарбниці Великобританії Джеремі Хант, оприлюднить свою осінню заяву” – повідомляє  The Telegraph.

Нагадаємо, Міністр оборони Великої Британії Грант Шеппс хоче розширити програму підготовки українських військ і перенести її на територію України.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.