В США визначили, як населення ставиться до надання військової допомоги Україні

В США компанія Beacon Research and Shaw & Co провела опитування, яке виявило сильну громадську підтримку щодо озброєння України, Ізраїлю та Тайваню. Думкою американців поцікавились через дискусії у Конгресі США щодо допомоги на суму $106 млрд на озброєння трьох країн-союзниць.

Опитування провели на замовлення Інституту Рейгана з 27 жовтня по 5 листопада. У ньому взяло участь 2506 людей, написало видання Defense News.

“Попри певний наратив у ЗМІ та бурхливі дебати в Конгресі США про допомогу союзникам, підтримка України не зменшується”, — сказала Рейчел Хофф, політичний директор Інституту Рейгана. – Насправді є стійка і сильна послідовна підтримка України. Більшість республіканців та демократів виступають за продовження військової допомоги Україні”.

Опитування показало, що 59% респондентів підтримують військову допомогу США Україні, а 30% – проти. Кількість прихильників надання зброї українцям зростає ще більше – до 67% – коли респондентам задають питання про доктрину Рейгана. Вона обіцяє підтримувати союзників у протистоянні з агресорами.

“Оформлення допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню в галузі безпеки в цьому контексті створює вищі рівні підтримки”, — йдеться в резюме Інституту Рейгана, яке супроводжує опитування.

56% респондентів підтримують і 28% проти відправки військової техніки на Тайвань. Як і у випадку з Україною, підтримка озброєння Тайваню підскочила до 65% при згадці про доктрину Рейгана.

Щодо озброєння Ізраїлю в контексті доктрини Рейгана, то 71% респондентів підтримали військову допомогу союзнику США, тоді як 23% виступали проти.

Нагадаємо, спікер Палати представників Конгресу США Майк Джонсон заявив, що рішення про додаткове фінансування для Ізраїлю та України буде ухвалене до Різдва.

“Україна – це ще один наш пріоритет. Звичайно, ми не можемо дозволити Володимиру Путіну марширувати Європою. І ми розуміємо необхідність нашої підтримки. Якщо буде додаткова допомога Україні — яку більшість членів Конгресу вважають важливою — ми також повинні працювати над зміною нашої прикордонної політики”, — пояснив Джонсон.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.