У Міноборони призначили нового заступника з питань тилового забезпечення (Фото)

Кабінет Міністрів України призначив Віталія Половенка заступником Міністра оборони України. Новопризначений заступник буде займатися питаннями тилового забезпечення. Про це повідомили на сайті відомства.

З 2019 року Віталій Половенко служив на посаді начальника відділу тилового забезпечення логістики Національного університету оборони України. Учасник бойових дій. Кандидат військових наук.

На посаді заступника міністра оборони Віталі Половенко займатиметься розробкою та запровадженням нових стандартів у системі продовольчого забезпечення; удосконалення системи речового забезпечення. А також своєчасним та повноцінним тиловим забезпеченням воїнів на фронті.

“Його досвід допоможе привести систему тилового забезпечення у відповідність до реальних вимог сучасної війни”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, Кабінет Міністрів України ухвалив розпорядження про призначення Мироненка Юрія Миколайовича Головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

Обрали й першого заступника Голови Державної митної служби України. Ним став Семирга Олександр Ігорович.

Раніше “Військовий кур’єр” писав про те, що Міноборони запустило систему електронного обміну документами між лікарнями і військовими частинами.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.