В Росії суттєво зросли витрати на поранених і на сім’ї загиблих – британська розвідка

В росії суттєво зросли витрати на лікування поранених на війні в Україні і на виплати сім’ям загиблих. Про це написала британська розвідка у сьогоднішньому зведенні.

Більше половини бійців отримали серйозні поранення і потребують тривалої медичної допомоги. Багато втратили кінцівки, зокрема, кожен п’ятий потребує ампутації рук. Про це заявив заступник міністра праці Олексій Вовченко.

Аналітики британської розвідки, вважають, що багатьом пораненим військовим знадобиться довічне лікування. Накопичення таких витрат змушує збільшувати бюджет. Це змушує російський уряд прийняти складні рішення щодо фінансування війни, та ймовірно, посилить фінансовий тиск на російський бізнес і послабить рушійну силу російської економіки в умовах санкцій.

Нагадаємо, російська влада має намір збільшити бюджет військового відомства на наступний рік на 68% у порівнянні з нинішнім. Витрати сягнуть 10,8 трлн рублів ($110 млрд) – 6% від ВВП країни.

Збільшення витрат на армію свідчить про те, що російське керівництво налаштувалося на довгу війну в Україні. Ймовірно, росія зможе підтримувати цей рівень оборонних витрат у наступному році, але це негативно позначиться на решті економіки, вважають у міністерстві оборони Великої Британії.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.