Росія суттєво збільшує витрати на армію – британська розвідка

Російська влада має намір збільшити бюджет військового відомства на наступний рік на 68% у порівнянні з нинішнім. Витрати сягнуть 10,8 трлн рублів ($110 млрд) – 6% від ВВП країни.

Про це повідомляє британська розвідка в мережі Х.

Збільшення витрат на армію свідчить про те, що російське керівництво налаштувалося на довгу війну в Україні. Ймовірно, росія зможе підтримувати цей рівень оборонних витрат у наступному році, але це негативно позначиться на решті економіки, вважають у міністерстві оборони Великої Британії.

Документи про фінансування армії окупантів підтверджують заяви міністра Сергія Шойгу щодо готовності воювати протягом двох років.

Нагадаємо, протягом кількох тижнів у росії місцями почали відчувати нестачу бензину та дизельного палива. Про це писала британська розвідка у зведенні. Перебої з нафтопродуктами спричинені низкою факторів. Зокрема, це сезонне збільшення попиту серед сільськогосподарських фірм. Також на кількість палива на російському ринку вплинуло щорічне літнє обслуговування нафтопереробних заводів. Свою роль відіграли і привабливі ціни на експорт.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.