В Росії збільшилась кількість випадків відправки на фронт непридатних – британська розвідка

Російські лікарі все частіше відправляють на фронт в Україну непридатних до служби військових. На це звернула увагу британська розвідка.

Кількість апеляційних позовів проти російських військово-лікарських комісій зросла у порівнянні з минулим роком. У багатьох справах позивачам відмовили або позови відкликали.

Через проблеми з психічним здоров’ям та недостатню готовність солдатів бойова ефективність російської армії залишається неоптимальною.

Про кризу психічного здоров’я російських військових було відомо й раніше. В грудні минулого року російські психологи ідентифікували приблизно 100 тисяч військовослужбовців, які страждали на посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).

“Нині ця цифра більша, оскільки російські військові не можуть забезпечити достатню ротацію та відновлення з поля бою. На цю проблему звертали увагу багато командирів, у тому числі колишній командувач 58-ї загальновійськової армії генерал-майор Іван Попов, звільнений із посади в липні 2023 року”, – додають аналітики.

Нагадаємо, вчора розвідувальне управління міноборони Великої Британії писало, що в росії не будуть оголошувати про проведення мобілізації, щоб не збурювати людей. Мобілізацію, ймовірно, активізують після виборів президента рф, які відбудуться 17 березня наступного року. Путін скоріш за все балотуватиметься знову. 

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.