Американський авіаносець Gerald Ford прибув до Східного Середземномор’я

Американський авіаносець Gerald Ford прибув в східне Середземномор’я, щоб продемонструвати підтримку Ізраїлю у пртистоянні з терористами ХАМАС. Крім авіаносця, до групи, яку відправив Пентагон у регіон, увійшли крейсер Normandy, есмінці Ramage, Carney, Roosevelt і Thomas Hudner.

Gerald Ford – це найновіший американський авіаносець. Його почали будувати 2005 року. Спустили на воду 2013-го. У позаминулому році успішно завершили програму випробувань систем захисту корабля та перевірки здатності екіпажу ефективно ними користуватись. Під час випробувань були виконані бойові стрільби із використанням зенітних керованих ракет RIM-116 RAM, RIM-162 ESSM, а також зенітних артилерійських установок Mk-15 Phalanx CIWS.

Ударна авіагрупа Gerald Ford складається з 8 ескадрилій штурмових і допоміжних літаків – до 90 авіабортів.

Наступного дня після нападу терористичної групи ХАМАС на Ізраїль, міністр оборони США Ллойд Остін направив авіаносець у Східне Середземномор’я.

Нагадаємо, ізраїльська армія продовжує операцію зі знищення палестинських бойовиків ХАМАС. Авіація Ізраїлю не припиняє бойових вильотів для ураження урядових установ палестинського угруповання ХАМАС в Секторі Газа. За кілька годин уражено понад 100 цілей.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.