Росія не буде оголошувати масову мобілізацію до виборів президента – британська розвідка

В росії не будуть оголошувати про проведення мобілізації, щоб не збурювати людей. Про це йдеться у сьогоднішньому повідомленні британської розвідки.

Мобілізацію ймовірно активізують після виборів президента рф, які відбудуться 17 березня наступного року. Путін скоріш за все балотуватиметься знову, вважають аналітики міноборони Великої Британії. 

Виборча кампанія диктатора неофіційно розпочнеться в листопаді. Ймовірно, вона буде зосереджена на темі росії як окремої цивілізації, яка потребує захисту від зовнішніх ворогів.

Хоча вибори в росії є швидше формальністю і контролюються кремлем, вони залишаються основним інструментом політичної легітимації. Перед голосуванням, влада намагатиметься мінімізувати непопулярні політичні кроки.

Нагадаємо, раніше британські аналітики зробили припущення, що росія має намір продовжити співпрацю з лояльними до себе представниками угруповання “Вагнер”. Про це Міністерство оборони Британії повідомляє у новому огляді. 

Фахівці Розвідувального товариства Британії звернули увагу на те, що у рф поширили відео з президентом рф. На ньому Путін зустрівся з колишнім представником керівництва “вагнерівців” Андрєєм Трошевим та доручив йому створювати “нові добровольчі підрозділи”. На зустрічі був також заступник міністра оборони Юнус-Бек Євкуров.

Слідкуйте за “Військовим кур’єром” у FacebookTelegram та YouTube.